Ponuka

Náramky

JASPIS náramky

Objednávky náramkov: +421 903 725 876, jaspis@peruno.sk

Pripravili sme pre vás náramky JASPIS z Českého krištáľu na podporu vášho duchovného, duševného a fyzického zdravia. Vybrané boli brúsené perličky pre ich kvalitný brus a silný lom svetla. Nosný materiál kremík, rôzne sfarbený, zabezpečuje lom viditeľného svetla a jemnejšieho žiarenia priamo do krvi. Praváci nosia náramok na ľavej ruke, ľaváci na pravej.

Dračí náramok JASPIS - Krištáľ človeka, podľa dátumu narodenia

náramok 15€  +  výpočet 5€/osobu

Zloženie Dračieho náramku JASPIS počítame programom Nová Astrológia Slovenov podľa heliocentrického postavenia planét v znameniach v čase nášho narodenia. Silu a informáciu jednotlivých planetárnych Drakov a Znamení vkladáme do náramku pomocou konkrétnych farieb, aby človeka inšpirovali a pomáhali mu sprostredkovávať jeho danosti. Náramok sa vyberá individuálne na osobu podľa dátumu narodenia.

Celoživotný náramok JASPIS - farebný

15€

Náramok pomáha rozvíjať pekné vlastnosti, s ktorými prišiel človek na zem, naučiť sa nové tvorivé vlastnosti a odkladať tie, ktoré ho zaťažujú v pozemskom živote. Náramok sa vyberá individuálne na osobu. 

 

Rozvojový náramok JASPIS - farebný

15€

Náramok je vybraný na rozvoj konkrétnych vlastností a podporu riešenia duševných a telesných problémov. Napr. na "zlostím sa" - Siva - strieborná, na "nedá sa" - Jarovít - zlatá, na "bojím sa" - Dajbog - bronzová.

 

 

 

Programovací náramok JASPIS

 

 15€ náramok    

Je zložený z čírych perličiek, naprogramovaný na doladenie aktuálneho psychického a fyzického stavu človeka. Programovací náramok JASPIS je možné po čase preprogramovať na nový aktuálny stav človeka.

 

 

Dolaďovanie Programovacím náramkom JASPIS a čistou vodou

1. Na papierik si nakreslíte usmiate srdiečko s lúčmi. Nad srdiečko napíšete: To najlepšie pre …(vaše meno a priezvisko), dolu pod srdiečko napíšete + pre...(to čo cítite dôležité na riešenie) a na 24 hodín položíte na srdiečko Programovací náramok JASPIS pre základné naprogramovanie.

2. Po 24 hodinách začnete s dolaďovaním. Každé dolaďovanie Programovacím náramkom JASPIS a čistou vodou trvá minimálne 10 dní. Na srdiečko si položíte každý deň Programovací náramok JASPIS na 3 hodiny a nosíte ho na ruke minimálne 12 hodín. Na toto isté srdiečko si položíte na 1 minútu 0,2 litrový pohár čistej vody, ktorú potom pijete minimálne každé ráno a večer. Doporučené množstvo čistej vody na deň je 2 litre.

3. Druhé dolaďovanie trvá opäť 10 dní, len si urobíte nový papierik so srdiečkom, kde bude už dolu pod srdiečkom napísaný ďalší text + pre... ( to čo cítite dôležité na riešenie) s tým istým postupom ako v prvom prípade. V ďalších dolaďovaniach pokračujete rovnakým spôsobom.

Takto môžete sprostredkovávať pomoc pre svojich blízkych, pretože láska je najvyššia sila, ktorá lieči.

Masaru Emoto & Jürgen Fliege: Liečivá sila vody

Z uvedenej knihy sme pre vás vybrali ukážky, ako sa dá odfotiť programovanie vody slovom, obrazom a hudbou.

JASPIS koralky
Voda programovaná slovom Šťastie Voda programovaná slovom Smola
Masaru Emoto Masaru Emoto
Voda "sa pozerá" na obrázok s delfínmi Voda programovaná obrázkom s delfínmi
Masaru Emoto Masaru Emoto
Voda "počúvala" Vivaldiho Štyri ročné obdobia
Jar
Voda "počúvala" Vivaldiho Štyri ročné obdobia
Leto
Masaru Emoto Masaru Emoto
Voda "počúvala" Vivaldiho Štyri ročné obdobia
Jeseň
Voda "počúvala" Vivaldiho Štyri ročné obdobia
Zimu

 

Video s ďalšími obrázkami nájdete na: Water, Consciousness & Intent: Dr. Masaru Emoto

 

 

Objednávky na: +421 903 725 876, jaspis@peruno.sk

Späť na začiatok