Ponuka

Procedúry na pobyte

Procedúry zahrnuté v cene pobytu:

 

Denne Fytoterapia

Pitný režim s čistiacimi a regeneračnými čajmi.

1 x za pobyt Posadenie hlasu do čakier

Technika posadenia hlasu pre hercov, spevákov a šermiarov do siedmych energetických centier nenaučí človeka hereckému, speváckemu či šermiarskemu umeniu, ale umelcom v týchto oblastiach poskytne nové možnosti vyjadrenia vnútorného sveta navonok. Samotná technika spočíva v nácviku sústredenia rezonancie hlasu do jednotlivých energetických centier, čím dostáva hlas určitú farbu podľa farby energetického centra. Každá farba má svoj tón a každý tón má svoju farbu. To nie je len slovné spojenie, ale hlboká múdrosť. Tak, ako sa svetlo láme na kvapkách vody a vzniká dúha, tak sa láme aj v človeku (jeho fyzický organizmus obsahuje 70% vody) a tie isté farby ako na dúhe je možné pozorovať aj na človeku. Človek má sedem energetických centier, z ktorých vychádza dvanásť farebných energií. Hlasové ústrojenstvo 1.napínač plného hlasu a 2.falzetový napínač vydáva zvuk, ktorý rezonančne "posadíme do čakry", čím môžeme získať 12 farieb normálneho hlasu a 12 farieb falzetu. Človek pritom môže využiť vo svojom verbálnom prejave zafarbenie hlasu červenou, svetločervenou, oranžovou, medovožltou, žltou, olivovozelenou, zelenou, tyrkysovou, svetlomodrou, modrou, modrofialovou a fialovou farbou, čo má pocitovo obdobný efekt ako priame pôsobenie týchto farieb na človeka. Keď sa klient naučí posadiť hlas do farebných energetických centier, zrazu získa širokú možnosť vyjadrenia svojho vnútorného sveta navonok - do slova a do písmena hrá všetkými farbami dúhy.

Prednáška "Spolupôsobenie človeka s Krúživými silami Bytostného"

Bytosti základných planetárnych telies v Slnečnej sústave sú súčasne hlavnými vzormi jednotlivých živlov. Prednáška sa bude venovať nevyhnutnosti konečne vedome spolupôsobiť s týmito bytosťami na výstavbe hmotnosti. 

1 x za pobyt Osobné poradenstvo

Sprostredkovanie Svetla Všemohúceho pre uzdravenie duše i tela človeka. Procedúra trvá 1 hod. a je zameraná na zmenu chcenia k dobrému, udržiavanie čistoty myšlienok, slov a činov. Klientovi je vysvetľovaná súvislosť jeho konania s jednotlivými psychickými, alebo fyzickými problémami i to ako svojou zmenou k lepšiemu môže prispieť k zlepšeniu svojho duševného i fyzického zdravia. Každá choroba je následkom, ktorý má príčinu vyplývajúcu zo spôsobu života človeka. Keď vieme, ktorý orgán čo symbolizuje, môžeme človeku poradiť čo má v živote zmeniť, aby nemoc (nie moc) ustúpila.

2 x 2 hodiny Kurz ladných tancov pre ženy

Je vhodný pre dievčatá a ženy každej vekovej a váhovej kategórie. Má preukázaný ozdravný účinok na ženské orgány, tráviace ústrojenstvo, stimuluje hormonálny systém k celkovému zosúladeniu, uvoľňuje napätie v krčnej a bedrovej chrbtici. Na tanečné kurzy netreba mať drahý kostým. Pohodlné je tričko, široká sukňa, okolo bokov uviazaná šatka, ktorá pomáha lepšie si uvedomovať panvové pohyby a cvičky alebo hrubé ponožky.

2 x 2 hodiny Bohatierska škola šermu pre mužov

Cieľom školy je všestranný rozvoj muža - jeho duchovný vývoj, duševná výchova a telesné cvičenie. Jednotlivé šermiarske pozície sú vysvetľované s dôrazom na prenos Bohatierskych postojov do života. Napr: šermiar útočí na zadnú nohu = v živote Bohatier v správnom "šerme slovom" nabáda blížneho k nutnosti zmeny jeho vnútorných postojov... Cieľom je pomôcť mužovi stať sa Bohatierom - rozvinúť jeho dobré chcenie a čistotu jeho myšlienok, slov i činov. Priamo do pohybových, energetických a dychových cvičení je v rámci tréningov vnorená Bohatierska výchova. Potrebný je športový úbor i obuv.

1x za pobyt Vozenie na koni, Karolínka - Jazdecký klub Poľný Kesov

Vozenie prebieha na jazdiarni, päť koliečok okolo jazdiarne, kôň je na vodítku, doba trvania cca 5 minút. Vozenie na koni má pozitívne účinky. Aj zdravým ľuďom zlepšuje držanie tela, koordináciu pohybov sústredenie, odreaguje myseľ od stresu, posilňuje svaly, prináša dobrý pocit z pobytu v prírode. Kôň dokáže pomôcť človeku aj psychicky, pretože práca s koňom si vyžaduje rozvahu, pokoj, láskavý prístup, jemnosť a zároveň rozhodnosť a trpezlivosť.

 

Procedúry nezahrnuté v cene pobytu s možnosťou objednania:

 

Klasická masáž, reflexná masáž chodidiel a rúk a iné,  Radka - Astarté

Jazda na koni, Karolínka - Jazdecký klub Poľný Kesov 

Jazda na koni má pozitívne účinky. Zlepšuje držanie tela, koordináciu pohybov sústredenie, odreaguje myseľ od stresu, posilňuje svaly, prináša dobrý pocit z pobytu v prírode. Navyše starostlivosť o koňa – pripraviť ho na jazdu, vyčistiť, osedlať, ošetriť kopytá, prináša postupné budovanie vzťahu medzi človekom a týmto majestátnym zvieraťom. Kôň dokáže pomôcť človeku aj psychicky, pretože práca s koňom si vyžaduje rozvahu, pokoj, láskavý prístup, jemnosť a zároveň rozhodnosť a trpezlivosť. Účinky  hipoterapie na chorých či postihnutých ľudí sú preukázateľné.

Hypoprofilaxia, Karolínka - Jazdecký klub Poľný Kesov

Znovunadobudnutie alebo udržanie duševného a fyzického zdravia pomocou pozitívnych účinkov jazdy na koni. Kôň svojim správaním zrkadlí aktuálny duševný stav jazdca a tým mu "hovorí", čo má vo svojom správaní zmeniť. Skúsený tréner tlmočí jazdcovi túto "reč" koňa s cieľom pomôcť človeku rozvinúť dobré chcenie a čistotu jeho myšlienok, slov i činov a tým zlepšiť alebo udržať jeho duševné i fyzické zdravie. Nakoľko duševný stav človeka vplýva na jeho fyzické zdravie, je možné aj takouto prevenciou predchádzať duševným a telesným chorobám. Aj zdravým ľuďom zlepšuje jazda na koni držanie tela, koordináciu pohybov, sústredenie, odreaguje myseľ od stresu, posilňuje svaly, prináša dobrý pocit z pobytu v prírode. Kôň dokáže pomôcť človeku aj psychicky, pretože práca s koňom si vyžaduje rozvahu, pokoj, láskavý prístup, jemnosť a zároveň rozhodnosť a trpezlivosť. Treba to zažiť...

Voda JASPIS a Víno JASPIS

Sprostredkovanie Svetla Všemohúceho do rôznych tekutín pôsobí obdobne, ako na človeka. Tekutiny obohatené Silou Božou sa stávajú jemnejšie a žiarivejšie. Vodu, alebo víno si prinesie klient podľa vlastného výberu. Tekutina, ktorá obsahuje alkohol po modlitbe mení aj svoju farbu, vôňu a chuť. Do vína pre ženy sú sprostredkovávané jemnejšie - pasívne – ženské žiarenia a chuť vína je potom jemnejšia, ako chuť vína prineseného klientom. Do vína pre mužov sú sprostredkovávané hrubšie – aktívne – mužské žiarenia a chuť vína je potom ostrejšia, ako chuť vína prineseného klientom.

Olejoterapia - individuálny výber olejov

Pozostáva z tzv. mlgania (sania, cmúľania) oleja. Slúži na zbavovanie sa zbytočných produktov z organizmu. Pomáha liečiť gynekologické choroby, bunky, tkanivá a všetky orgány ľudského organizmu. Pre liečivý vplyv na ranné štádiá zhubných novotvarov je výbornou onkoprevenciou.

Balnoeterapia - bazén s termálnou vodou v ThermalPark Nitrava

Termálna voda pôsobí blahodárne na poruchy pohybového aparátu a nervové choroby.

 

Objednávka na pobyt: +421 903 725 876

Na začiatok